Recepční / noční auditor Praha

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Panská 1308, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Fattal Leonardo Prague s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce : HOTEL NYX Prague, Panská 1308/9, 110 00 Praha 1
Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 601 562 658 v pracovní dny 9,00 - 17,30 hodin nebo e-mailem - lenka.bizkova@leonardo-hotels.com
Kontaktní osoba : paní Lenka Bízková
Upřesňující informace :
POŽADUJEME :
přátelský a vstřícný přístup k hostům, časovou flexibilitu, pečlivost a zodpovědný přístup k práci, zvládání zátěžových situací, schopnost práce v noci, angličtinu a češtinu na dobré konverzační úrovni, další jazyk výhodou.
PRACOVNÍ NÁPLŇ :
zajištění běžného chodu recepce, zajištění služeb spojených s příjezdem hosta, jeho pobytem a odjezdem, komunikace s hosty, práce v noci, kontrola účtů, reporting, fakturace
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY :
podnikové stravování, zaměstnanecké benefity, zázemí silné a stabilní společnosti

Kontakt

Fattal Leonardo Prague s.r.o.Kontaktní osoba:
Lenka Bízková, +420 601 562 658, lenka.bizkova@leonardo-hotels.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fattal Leonardo Prague s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fattal Leonardo Prague s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.