Prodavač/ka Jeseník nad Odrou

Plat: 11 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 166, Jeseník nad Odrou, Moravskoslezský

Společnost Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

z: 20.6.2017 a: 20.11.2017 Požadavky: vyučení v oboru prodavač/ka s s praxí v obchodě, dobrá praktická znalost provozu prodejny, komunikativnost, pečlivost a odpovědnost, znalost práce na PC,
Poskytované výhody: zaměstnáná v prosperující české firmě, stravenky, penzijní připojištění, odměny při pracovních a životních výročí, sytém firemního vzdělávání aj.
Nástup možný ihned.
Kontakt: Vyplňte prosím dotazník a vložte životopis na stránkách www.jednota-hodonin.eu v sekci Kariéra - Dotazník pro uchazeče.
Ing. František Brhel telefonicky v době od 7:00 do 15:30 hodin na č.: 518 389 236; písemně na e-mail: brhel.frantisek@jednota-hodonin.cz

Kontakt

Jednota, spotřební družstvo v HodoníněKontaktní osoba:
Ing. František Brhel, +420 518 389 236, brhel.frantisek@jednota-hodonin.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně o smazání nebo o opravu osobních údajů.