Korozní technik Horažďovice

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Strakonická 365, Horažďovice, Plzeňský

Společnost Otavské strojírny a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici.

Popis pracovní pozice

POŽADUJEME: SŠ technického směru, znalost práce na PC - MS Office, znalost technické dokumentace
VÝHODOU: znalost AJ/NJ
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 13. plat, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost odborného vyškolení (absolvování kurzu)

Kontakt

Otavské strojírny a.s.

Karla Valešová, mzdová a personální účetní, +420 376 334 490, valesova@otavstroj.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Otavské strojírny a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Otavské strojírny a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.