Administrátor on- line prodeje de Karlovy Vary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Závodu míru 974, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost NEW WAVE CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

KONTAKT: životopis s aktuální fotografií zašlete na adresu: info@newwave.cz
Pracovní doba: 08:00 - 16.30 hodin.

Vaší pracovní náplní bude
- vyhledávaní a doplňování dat v programu Excel v německém jazyce, opětovná kontrola a evidence
- kontrola e-mailů a komunikace (jednoduché dotazy) s obchodními partnery
- práce s prostředím online prodeje
- ověřování informací o zboží z interní databáze, ve skladu a v katalozích našich dodavatelů
- administrativní činnost

Pracovní prostředí
- práce v příjemném prostředí open space kanceláře
- velmi vysoké pracovní nasazení
- přátelský mladý kolektiv
- příjemné moderní prostředí firmy

Požadavky
- vysokou úroveň psaného projevu v německém jazyce
- dobrá znalost práce na PC (Windows, MS Office - pokročilou znalost MS Excel)
- zodpovědnost, pečlivost, plnění zadaných úkolů do konce
- vynikající komunikační dovednosti, schopnost školit a zaučovat nové kolegy

Základní kvalifikační předpoklady
- minimálně středoškolské vzdělání
- schopnost a ochota učit se novým věcem
- komunikativnost, samostatnost, důslednost
- výborný zdravotní stav

Nabízíme
- nástupní plat po dobu zaškolení
- plat po zaškolení s osobním ohodnocením a bonusem
- pracovně - lékařské služby
- 4 týdny dovolené
- pitný režim zdarma

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na adresu: info@newwave.cz. Spolu se životopisem zašlete prosím Vaši aktuální fotografii.