Směnový mistr/ová výroby Sázava

Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Sázava, Pardubický

Společnost FOREZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství.

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň:
Řídí přidělenou směnu provozu, operativně zajišťuje dostatečný počet personálu pro plnění plánu výroby. Zajištuje plnění plánu výroby své směny, v předepsaných množstvích a termínech. Zajišťuje pracovní a technologickou kázeň podřízených pracovníků, dělbu práce a plnění přidělených úkolů. Řídí seřizovače své směny. Kooperuje s ostatními směnami, dle přímého řízení hlavního mistra.

Kvalifikace/požadavky:
SŠ/SOU vzdělání, technický směr výhodou, min. 2 - letá praxe na obdobné pozici podmínkou, orientace v Technologické dokumentaci a systému řízení, zkušenosti s řízením pracovního kolektivu (cca 20 - 30 zaměstnanců), uživatelská znalost MS Office, znalost anglického jazyka výhodou, ochota praktického zaučení ve výrobních procesech;
komunikační, organizační schopnosti, samostatnost, schopnost rozhodování a analytické myšlení

Další informace:
nepřetržitý 12hod provoz, pracoviště závod Sázava, nástup dle dohody. Nástupní plat od 28 tis, podle praxe a zkušeností, 13. plat a čtvrtletní odměny podle plnění ukazatelů. pracovní smlouva na dobu určitou, po roce s možností změny na smlouvu neurčitou. Pracovní smlouva na dobu určitou, po roce s možností změny na smlouvu neurčitou.

Nabízíme:

Zaměstnanecké benefity - příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění a další.

Kontakt

Forez s.r.o.

Marcela Píšová, +420 465 352 211,775 752 763, personalni@forez.cz, Ostrov 2, 561 22 Ostrov

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FOREZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FOREZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.