Cae inženýr/ka Prostějov

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní 3137, Prostějov, Olomoucký

Společnost MUBEA - HZP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici ve výzkumu a vývoji.

Popis pracovní pozice

Do nově vznikajícího vývojového centra s celosvětovou působností hledáme kolegyni/kolegu na pozici:
CAE inženýr
Čím se budete zabývat:
*podpora vývojového oddělení podvozkových pružin v oblasti programování, CAD a FEM
*samostatné provádění designových a výpočtových úkolů
*spolupráce na vývoji designových, výpočetních a *optimalizačních softwarů

Co potřebujete k tomu, abyste uspěl/a?
*VŠ vzdělání v oboru strojírenství
*znalosti práce se systémy (speciálně CATIA V5 a ANSYS)
*ideálně znalosti vyššího programovacího jazyka
*aktivní znalost AJ slovem i písmem
*pokročilá znalost MS Office

Co od Vás očekáváme?
*analytické a koncepční uvažování
*schopnost efektivního řešení problémů, *spolehlivost, pečlivost
*proaktivitu a ochotu učit se novému
*týmovou spolupráci, sdílení a předávání zkušeností

Co Vám nabízíme:
*kariérový rozvoj v nově vznikajícím vývojovém centru
*stabilní, dlouhodobé zaměstnání v rostoucí společnosti
*nadstandardní finanční ohodnocení, 13. mzda
*dodatková dovolená
*flexibilní pracovní doba
*možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
*nadstandardní benefity

Kontakt

MUBEA - HZP s.r.o.

Mgr. Luboš Jadrný, Personalista, kariera.prostejov@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MUBEA - HZP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MUBEA - HZP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.