Seřizovač - obsluha cnc strojů Šumperk

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Uničovská 905, Šumperk, Olomoucký

Společnost Pramet Tools, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů.

Popis pracovní pozice

Vaše náplň práce zahrnuje:
• obsluhu CNC strojů;
• tvorbu programů pro 5ti osé stroje;
• spolupráci s kontrolou kvality, technologem, programátory a dalšími kolegy.

Požadavky na Vás:
• vyučení v oboru obráběč kovů, příp. SŠ vzdělání ve strojním oboru;
• uvítáme praxi s obsluhou CNC strojů;
• využijete znalost PC - MS Office na uživatelské úrovni;
• oceníme Vaši samostatnost, technické myšlení, pečlivost a otevřenost k získávání nových informací.

Nabízíme Vám:
• možnost se realizovat a prodat svou práci ve stabilní mezinárodní společnosti;
• technické vybavení a zaškolení, vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami;
• možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj;
• odpovídající platové ohodnocení a benefity v souladu s podnikovými pravidly.

Místo výkonu práce: Šumperk,
Možný nástup: ihned, případně dle domluvy
Pracovní smlouva: na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení
na dobu neurčitou
Směnnost: nepřetržitý provoz

Kontakt

Pramet Tools, s.r.o.

Mgr. Silvie Skřivánková, náborový specialista, +420 583 381 261, silvie.skrivankova@dormerpramet.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Pramet Tools, s.r.o. (IČO 25782983), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.