Montéři železobetonových prefabrikátů Vrdy

Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Chrudimská 42, Vrdy, Středočeský

Společnost GOLDBECK Prefabeton s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb).

Popis pracovní pozice

Přední výrobce železobetonových prefabrikátů přijme nové kolegy na montážní práce.
Náplň práce: provádění montáží železobetonových konstrukcí staveb v týmu 4-5 pracovníků ve vícedenních turnusech na území ČR.
Požadujeme: minimálně SOU, ochota cestovat, spolehlivost, pracovitost, řidičský průkaz výhodou
Nabízíme: zajímavá práce v silné a stabilní mezinárodní společnosti. Garantujeme cestovní náhrady, hradíme ubytování. Možnost profesního růstu na pozici vedoucího montéra. Zdarma rádi zaučíme a zaškolíme. Nabízíme zajímavé firemní benefity. 25 dní dovolené.