SNÍDAŇOVÝ ČÍŠNÍK / SERVÍRKA Liberec

Firma Pytloun Hotels působí na trhu od roku 2003 a v současné době nabízí prvotřídní služby v oblasti ubytování a gastronomie.

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1. máje, Liberec, Liberecký

Úspěšná, expandující společnost Pytloun Hotels hledá kandidáta na pozici snídaňový číšník / servírka, který bude zodpovědný za poskytování servisu hostům v nejvyšší kvalitě dle standardů hotelu s nástupem IHNED.

Popis pracovní pozice

Pracovní doba:
od 5:00 do 11:00 hodin, od pondělí do pátku.

Náplň práce:
Příprava restaurace na snídaňový provoz.
Obsluha hostů v průběhu snídaní.
Debaras a doplňováni snídaňového sortimentu.
Udržovat čistotu a pořádek svěřených prostor.
Evidence a kontrola zásob.
Spolupráce s ostatními odděleními – kuchyň, technické oddělení, recepce a další.
Důraz na spokojenost hostů, aktivní zapojení do provozu.
Udržování čistoty a pořádku na pracovišti.

Požadujeme:
Komunikativní znalost Aj nebo Nj.
Vzdělání v oboru hotelnictví vítáno (i absolovent).
Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost.
Výborné komunikační schopnosti, profesionální přístup.

Nabízíme:
Příjemné prostředí moderního hotelu.
Přátelský a dynamický kolektiv.
Komplexní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
Široká škála firemních benefitů.
Možnost dalšího růstu v rámci společnosti.
Motivační finanční ohodnocení orientované na výsledek.
Sleva na stravování po celém hotelovém řetězci.

Možný nástup: ihned