Pracovník odchytu živé drůbeže Trhový Štěpánov

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 401, Trhový Štěpánov, Středočeský

Společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v živočišné výrobě.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Nádražní 401, Trhový Štěpánov 257 63 a místa odchytu živé drůbeže v ČR
Práce v noci, směny od 22:00 do 6:00 hod. Nástup možný ihned.Požadujeme způsobilost k práci v noci a potravinářský průkaz. Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení + benefity
Doprava na místo výkonu práce zdarma. Prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. První kontakt telefonicky nebo emailem. Zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, nákup zboží za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké půjčky, relaxační a wellness centrum .

Kontakt

Rabbit Trhový Štěpánov a.s.Kontaktní osoba:
Josef Štefanica, +420 602 496 354, mzdy@rabbit.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.