Sociální pracovník - poradna pro nemocné, pečující a pozůstalé Benešov

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tyršova 2061, Benešov, Středočeský

Společnost RUAH o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené).

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Benešov - okres Benešov
Požadujeme vzdělání dle zákona 108 - v oborech sociální práce a sociální pedagogika, nebo psychologické, aktivní řidičské dovednosti a ŘP, zkušenost v oboru.
Poradenství v rodinách klientů domácí hospicové péče, doprovázení nemocných a umírajících a pečujících, péče o pozůstalé, poradna pro pečující obecně. První kontakt e.mailem.

Kontakt

RUAH o.p.s.Kontaktní osoba:
Marta Vacková, +420 773 628 142, vackova@ruah-ops.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RUAH o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RUAH o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.