Zubní lékaři bez specializace Praha

Plat: 44 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Horšovská 390, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Alfadent, k. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní lékaři bez specializace.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Řeporyje, 155 00, Horšovská č.p. 390/4
Kontakt: Rupešová Simona, e-mail: info@alfadent.cz
Hledáme zubního lékaře nebo lékařku s dobrým českým jazykem a platnými povoleními pracovat v České Republice bez odborného dohledu.
Vítaná alespoň roční praxe, znalost všech moderních postupů léčby ve stomatologii. Vstřícné a milé vystupování. Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni.
Výuka anglického jazyka na pracovišti, stabilita zavedené stomatologické praxe, fungující již 12 let. Nadstandartní finanční ohodnocení dle vašeho výkonu

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Alfadent, k. s.Kontaktní osoba:
Simona Rupešová, jednatel, simona.rupesova@eurostaff.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Alfadent, k. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Alfadent, k. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.