Pomocní montážní dělníci Plzeň

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Úněšovská 2013, Plzeň, Plzeňský

Společnost MD ELEKTRONIK spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní montážní dělníci.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
pomocné a přípravné práce ve výrobě pod dozorem dělníka v elektrovýrobě nebo nadřízeného, obsluha stroje, ruční výroba kabelových propojek pro automobilový průmysl.
Práce ve třísměnném nebo turnusovém provozu.
K projednání volného místa se uchazeč může dostavit do společnosti MD ELEKTRONIK spol. s r.o. jakýkoliv všední den (Po-Pá) v 9:30 hod. na personální oddělení v Chotěšově - Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov.

Kontakt

MD ELEKTRONIK spol. s r. o.Kontaktní osoba:
Lucie Černá, +420 377 198 857(Po-Pá6:00-15:00), nabor@md-elektronik.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MD ELEKTRONIK spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MD ELEKTRONIK spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.