Pomocný dělník do výroby Jívka

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 187, Jívka, Královéhradecký

Společnost GEMEC - UNION a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

POMOCNÝ DĚLNÍK DO VÝROBY
Základní čtení výkresové dokumentace, vyuč. v oboru nebo praxe, zdravotní způsobilost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce, ochota učit se novým věcem.
Odměňování v úkolové mzdě, osobní ohodnocení, prémie, výkonostní příplatky dle dosahovaných pracovních výsledků, možnost ubytování a stravování. V případě zájmu zašlete životopis na uvedenu adresu: p. Josef Zikuda, vedoucí výroby, e-mail:josef.zikuda@gemec.cz, tel. 499829819 nebo p. Hana Stojenková, os. oddělení, e-mail: hana.stonjekova@gemec.cz, tel. 499829823.

Kontakt

GEMEC - UNION a.s.Kontaktní osoba:
Hana Stonjeková, +420 499 829 823, hana.stonjekova@gemec.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GEMEC - UNION a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GEMEC - UNION a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.