Slévárenský/-á dělník/-ice Nový Bydžov

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 202, Nový Bydžov, Královéhradecký

Společnost KASI, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Slévači.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 202, 504 01 Nový Bydžov

SLÉVÁRENSKÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE
- PP na dobu neurčitou (po zaučení), nástup ihned, třísměnný provoz
- Náplň práce: Apretace (broušení) odlitků, odlamování vtokových soustav na hydraulíckých nůžkách, stohování odlitků na paletu, přetryskávání odlitků, navěšování a svěšování odlitků a jejich následné lakování a kompletace. Vrtání odlitků. Tavení na indukčních pecích, vizuální kontrola hotových forem na lince HWS. Výroba pískových jader do forem.
- Požadujeme: min. základní vzdělání
- Nabízíme: stravenky, roční benefity pro zaměstnance
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu kontaktujte: Kytlerová Marcela, tel.: 734 780 357 (volat 8:00 - 15:00 hod.), e-mail: Kytlerova@kasi.cz

Kontakt

KASI, spol. s r. o.Kontaktní osoba:
Marcela Kytlerová, +420 734 780 357, Kytlerova@kasi.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KASI, spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KASI, spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.