Staniční sestry Prostějov

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vrahovická 721, Prostějov, Olomoucký

Společnost ADP-SANCO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence).

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Životopis zasílejte na email stastna@adpsanco.cz.
Požadujeme:
- Odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona 96/2004 Sb. - všeobecná sestra s registrací
- Osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu
- Znalost práce na PC: Word, Excel, PoverPoint, PC doctor
- Komunikativnost, organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost a odolnost vůči psychické zátěži
- Vlídný lidský přístup, empatii a loajálnost
- Praxe v geriatrii výhodou
Popis pracovní náplně:
Organizace práce na lůžkovém oddělení. Vedení personálu k flexibilitě, samostatnosti a návaznosti v týmu. Vedení personálu k dodržování harmonogramu práce, dodržování standardů, postupů práce, a provozního řádu dle ISO a vyhlášky o zdravotní dokumentaci. Spolupráce s personálem na oddělení, zajišťování vyšetření, příchodů a odchodů pacientů. Staniční sestra je podřízena vrchní sestře.
Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí zdravotnického kolektivu. Možnost osobního a profesionálního rozvoje formou certifikovaných kurzů. Mzdové ohodnocení dle vnitřních předpisů a délky praxe. Možnost stravování. Příspěvek na vzdělání. Příspěvek na relax.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

ADP-SANCO s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Květoslava Šťastná, stastna@adpsanco.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADP-SANCO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADP-SANCO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.