účetní Poštovice

Plat: 20 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 47, Poštovice, Středočeský

Společnost Nature Resource Network s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní účetní všeobecní.

Popis pracovní pozice

Nature Resource Network je známá mezinárodní a globální společnost (založena na Novém Zélandu), která se specializuje na získávání a dodávání vzácných druhů živých zvířat s cílem zajistit kvalitu a výběr druhů zvířat v zoologických zahradách po celém světě a podporovat chovy pro zachování druhů. NRN je společnost s firemní kulturou, která propojuje různé národnosti a zázemí.
Hledáme zkušenou osobu se silnou vnitřní motivaci pro následující pozici: účetní
(pobočka Poštovice)
Požadujeme:
ÚSO/VŠ vzdělání (ekonomie/účetnictví/finance/obchodní administrativa (výhoda)).
Minimálně 3 roky praxe v oboru, plynulost v českém a anglickém jazyce je nutností,
velmi analytický, orientovaný na detail, dobře organizovaný člověk, vysoce adaptabilní na měnící se situace s mezinárodním zázemím.
Náplň práce:
správa faktur, dodržování procesu schvalování faktur a aktualizace seznamu faktur po splatnosti,
administrace plateb, e-bankovnictví a správa bankovních transakcí,
celková příprava dat pro externě spravované účetnictví (6K Program),
třídění a příprava dat souvisejících s P & L (výnosy / náklady) a jejich zadávání do vnitřního finančního software,
administrace a řízení pokladny v souladu s obchodními požadavky,
pravidelná komunikace s externími zainteresovanými stranami v případě potřeby (externí účetní firma, banky, státní orgány),
týdenní reportování finančnímu kontrolorovi v souladu s obchodními cíly.
Nabízíme:
konkurenceschopné ohodnocení,
flexibilní a moderní pracovní prostředí s mezinárodním zázemím, balíček roční lékařské péče, kromě řádné dovolené 10 plně placených sick days, kariérní rozvoj vyhovující Vašemu know-how a zájmům.
Platové ohodnocení 20.700 Kč, možnost projednat.

Pokud jste přesvědčeni, že splňujete uvedené požadavky této pozici, zašlete svůj životopis v anglickém jazyce na emailovou adresu: milica@conservationfocused.com

Pouze vhodní kandidáti na tuto pozici budou pozváni na osobní pohovor.

Kontakt

Nature Resource Network s.r.o.

Jana Lacinova, milica@conservationfocused.com, Politických vězňů 912/10, Nové Město, 110 00 Praha 1

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Nature Resource Network s.r.o. (IČO 26740231), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.