řidič/ka mkd, pro nové man tgx, euro6, jízdy po eu Ostrava

Plat: 50 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Ostrava, Moravskoslezský

Společnost RACETEQ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Řidič kamionu MAN TGX, Euro 6, jízdy převážně Evropa - hlavně DE, CH, AT, SK, IT, řidiči se nestřídají.

Kontakt: osobně 7-15:30hod Provozní 3, Ostrava - Třebovice, emailem nebo telefonicky

Požadujeme:

Profesní ŘP skupiny C+E
Čistý trestní rejstřík
Psychotesty
Předchozí praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
Digitální karta řidiče
Bydliště řidiče v OV, HK, Pardubicích, Praze.

Nabízíme:
Mzda od 40 tis. Kč čistého
Dvě navigace
Firemní SIM
Podpora dispatchera
Diety vypláceny zálohově při každém výjezdu

Nástup ihned či od září 2017.

Kontakt

RACETEQ s.r.o.

Lucie Endlová, +420 552 308 892, lucie.endlova@raceteqcz.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RACETEQ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RACETEQ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.