Vychovatelé dm Praha

Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jizerská 744, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Střední průmyslová škola na Proseku hledá vhodného kandidáta na pozici Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami).

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem.
Požadujeme pedagogické vzdělání podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících § 20. Pracovní doba (dle rozpisu směn) je od 14:00 do 22:00 hod. a od 22:00 do 9:00 hod.). Praxe v oboru vítána.
Nabízíme práci na plný pracovní úvazek, stravenky, osobní ohodnocení
Pokud Vás nabídka zaujala, zasílejte svůj životopis s motivačním dopisem na email: alena.motkova@sps-prosek.cz do 20. 8. 2017

Kontakt

Střední průmyslová škola na Proseku

Alena Moťková, +420 776 308 489, alena.motkova@sps-prosek.vz, Novoborská 610/2, Prosek, 190 00 Praha 9

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední průmyslová škola na Proseku výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední průmyslová škola na Proseku o smazání nebo o opravu osobních údajů.