Odborní asistenti v administrativě Praha

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Boženy Němcové 1881, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Megasolution s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě.

Popis pracovní pozice

Kontakt:Caro Blanka, e-mail: Blankacaro@megasolution.cz, prvotní kontakt emailem. Místo výkonu:Boženy Němcové č.p. 1881/5, Praha 2.
Náplň práce: Komunikační prostředník mezi zahraničním vedením a českými klienty. Pomoc při zorientování se v českém prostředí. Administrativní výpomoc - správa pošty, organizování a uchovávání dokumentů, příprava pravidelných reportů a zpráv. Vedení evidencí o zaměstnancích (fyzických i elektronických). Správa firemních smluv. Vedení interních databází, včetně nákladových reportů.Vedení objednávkového systému, který používají klienti a externí partneři.
Požadavky: korejština na komunikativní úrovni, čeština na komunikativní úrovni.
Nabízíme: Atraktivní pracovní příležitost, flexibilní pracovní dobu, možnost se domluvit na podmínkách spolupráce

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Megasolution s.r.o.Kontaktní osoba:
Blanka Caro, Blankacaro@megasolution.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Megasolution s.r.o. (IČ 05182981), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.