Odborní asistenti v administrativě Praha

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Boženy Němcové 1881, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Megasolution s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě.

Popis pracovní pozice

Kontakt:Caro Blanka, e-mail: Blankacaro@megasolution.cz, prvotní kontakt emailem. Místo výkonu:Boženy Němcové č.p. 1881/5, Praha 2.
Náplň práce: Komunikační prostředník mezi zahraničním vedením a českými klienty. Pomoc při zorientování se v českém prostředí. Administrativní výpomoc - správa pošty, organizování a uchovávání dokumentů, příprava pravidelných reportů a zpráv. Vedení evidencí o zaměstnancích (fyzických i elektronických). Správa firemních smluv. Vedení interních databází, včetně nákladových reportů.Vedení objednávkového systému, který používají klienti a externí partneři.
Požadavky: korejština na komunikativní úrovni, čeština na komunikativní úrovni.
Nabízíme: Atraktivní pracovní příležitost, flexibilní pracovní dobu, možnost se domluvit na podmínkách spolupráce