Strážný/vrátný

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost SUNIX SAFE LIFE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Stabilní společnost v oblasti Bezpečnostních služeb s celorepublikovou působností hledá nové kolegy pro zajištění ostrahy areálu. Garantujeme práci na hlavní pracovní poměr, férový přístup a odpovídající mzdové ohodnocení s firemními benefity.
Preferujeme uchazeče se zájmem o dlouhodobé zaměstnání, zkušenosti s výkonem ostrahy jsou výhodou.
Náplň práce:
Pozice ostraha areálu:
Kontrola osob a vozidel, provádění kontrol uzamčení částí areálu, kontrola areálu.
Pozice dispečer, operátor:
Přepojování telefonních hovorů, příjem a výdej klíčů, evidence osob a vozidel, příjem návštěv, kontrola osob, evidence závad a poruch.
Požadujeme:
Zodpovědný přístup, slušné vystupování, čistý trestní rejstřík. Osvědčení Strážný 68-008-E je výhodou, popřípadě jsme schopni osvědčení zprostředkovat. Práce je vhodná také pro osoby OZP, ČID. Stabilní prémie za aktivní přístup v zaměstnání.
Kontakt: telefonicky v pracovních dnech v době od 09:00 hodin do 13:00 hodin, mailem,osobně V průběhu pracovního dne za základě domluveného pohovoru. Prac. poměr na dobu určitou.

Kontakt

SUNIX SAFE LIFE s.r.o.Kontaktní osoba:
Denisa Večeřová, +420 778 702 772, prace@sunixgroup.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUNIX SAFE LIFE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUNIX SAFE LIFE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.