Administrativní pracovník/ice Tábor

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Bechyňské dráhy 790, Tábor, Jihočeský

Společnost Mgr. Karel Zivčák hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: zpracování analýz, komunikace s klienty, běžná administrativní činnost.
Požadujeme: aktivní přístup k práci, spolehlivost a flexibilitu, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC.
Nabízíme: možnost realizace a karierního růstu, Maximální podpora v začátcích včetně školení a osobní individuální vedení je standardní záležitostí. Fixní plat + bonusy, flexibilní pracovní dobu, zázemí silné společnosti, odpovídající finanční ohodnocení s možností nadstandardních výdělků.
K platu benefity. Kontakt mailem.

Kontakt

Mgr. Karel ZivčákKontaktní osoba:
Mgr. Karel Zivčák, +420 732 359 595, karelzivcak@gmail.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Karel Zivčák výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Karel Zivčák o smazání nebo o opravu osobních údajů.