Elektromechanik Rohatec

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vítězná 200, Rohatec, Jihomoravský

Společnost The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici.

Popis pracovní pozice

VAŠE ÚKOLY:
• Opravy a údržba el. strojů a zařízení v potravinářském průmyslu
• Operativní seřizování strojního výrobního zařízení
• Provádění pravidelných servisních zásahů u výrobních linek
• Výroba a renovace potřebných náhradních dílů; preventivní prohlídky

CO NABÍZÍME:
• Motivující pracovní a finanční podmínky;
• Mzdu přiřazujeme i podle Vašich zkušeností: 19.000 – 25.000,-Kč + zákonné příplatky až 1.000,-Kč;
• Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, Cafeterie, týden dovolené navíc, závodní stravování, měsíční příděl cukrovinek);
• Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti;
• Příležitost k profesnímu růstu a odborně přínosné praxi;
• Práci v přátelském kolektivu;
• Nástup dohodou, možno ihned

POŽADUJEME:
• SOU/SŠ elektro zaměření, možno i absolvent
• Elektrotechnická kvalifikace dle vyhlášky č.50/1978 Sb.§ 5-8
• Základní znalost slaboproudého zařízení
• Znalost instalace elektrických a elektronických prvků výhodou
• Ochotu pracovat v třísměnném režimu

Kontakt

The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o.

Kateřina Bartošová, personální manažer, +420 518 398 765, personalni@candyplus.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.