Teamleader Ostrava

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lešetínská 614, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost UPIA International s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: UPIA International s.r.o., Lešetínská 705/47, Slezská Ostrava, 719 00

V případě zájmu zasílejte životopis, nejlépe i v anglickém jazyce, na uvedený e-mail.

Náplň práce: příjem, evidence plastových automobilových dílů, příprava materiálu k přebalování, či montáži, tisk nálepek, rozdělování práce baličům a montážním dělníkům.

Pro pozici skladového specialisty uvítáme znalost anglického jazyka, práce na PC, ochotu pracovat přesčas, v případě nutnosti příležitostná práce v noci, výborné organizační schopnosti, zkušenosti v automobilovém průmyslu ,ve skladovém hospodářství a s vedením týmu.

Benefity: Stravenky v hodnotě 100 kč

Kontakt

UPIA International s.r.o.

Kontaktní osoba:
Marek Ambros, marek.ambros@upiai.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UPIA International s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UPIA International s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.