Prodavači Praha

Plat: 16 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost AMAG s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hl.m.Praha
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu bilkova@bohemiajewelry.cz
Kontaktní osoba: paní Ing. Gabriela Bílková
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadujeme:
-komunikativnost
-flexibilitu
-příjemné a reprezentativní vystupování
-profesionální přístup (zodpovědnost)
-orientace na zákazníka
-ochotu učit se novým věcem
-výpis z rejstříku trestů
-časovou flexibilitu
-vysoké pracovní nasazení
-práce na PC - výbornou znalost aplikací
- excel
- e-mail aplikací
Jazykové znalosti:
-český jazyk slovem i písmem
-anglický jazyk slovem
-ruský jazyk slovem
-španělština, italština, francouzština, arabsky - pasivně
-Jazyky bývalého Sovětského bloku výhodou
Praxe v prodeji výhodou.

Kontakt

AMAG s.r.o.

Ing. Gabriela Bílková, +420 222 326 251, bilkova@bohemiajewelry.cz, Čimická č.p. 818/86, Bohnice, 182 00 Praha 82

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AMAG s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AMAG s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.