Automechanik, mechanik-údržbář Liberec

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Májová 28, Liberec, Liberecký

Společnost Richard Luhan hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel.

Popis pracovní pozice

Náplň práce dle schopností zaměstnance.
Požadujeme chuť pracovat a učit se, není nutná odbornost, když je chuť učit se. Vše naučíme.
Nabízíme: malá firma, zaučení, dohoda, individuální přístup, finanční ohodnocení.
Hlásit se osobně, popř. e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 17.00 hod.

Kontakt

Richard Luhan

Kontaktní osoba:
Richard Luhan, +420 602 216 876, info@4x4-offroad.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Richard Luhan výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Richard Luhan o smazání nebo o opravu osobních údajů.