Pokladníci v prodejnách Tanvald

Plat: 14 450 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Krkonošská 640, Tanvald, Liberecký

Společnost Penny Market s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pokladníci v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Pracovník v obchodě - pokladní
Jak bude vypadat váš pracovní den?
Vaše práce bude po celý den pestrá a zajímavá!

Se svými kolegy:
o napečete pečivo a provoníte prodejnu,
o nachystáte čerstvé ovoce a zeleninu,
o doplníte zboží pro naše zákazníky,
o budete obsluhovat zákazníky na pokladně,
a často s nimi komunikovat.
Co od vás potřebujeme?
o vstřícné a příjemné chování,
o rychlé a správné reakce na potřeby zákazníků,
o spolehlivost a zodpovědnost.
Co bude fajn?
o zkušenost z obchodu,
o vyučení v oboru.
Vše ostatní vás v rámci zaškolení naučíme

Zaměstnanecké výhody: Pracovní poměr na dobu neurčitou, mzda stanovená smluvně, práce v blízkosti domova, zkrácený úvazek, 1 týden dovolené navíc již od nástupu - celkem 5 týdnů, stravenky v hodnotě 65 Kč, příspěvek na penzijní/životní pojištění, nadstandardní příplatek za práci v neděli ve výši 30%, propracovaný systém benefitní cafeterie, vánoční poukázky v hodnotě 1800Kč, káva na pracovišti

Hlásit se telefonicky nebo e-mailem, tel: 725 397 129, e-mail: foltman@penny.cz

Kontakt

Penny Market s.r.o.

Kontaktní osoba:
Libor Foltman, +420 725 397 129, foltman@penny.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Penny Market s.r.o. (IČO 64945880), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.