Všeobecná sestra bez osvědčení, s osvědčením (32212,32211) Kralupy nad Vltavou

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Mostní 818, Kralupy nad Vltavou, Středočeský

Společnost MEDICA SEVER s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry bez osvědčení.

Popis pracovní pozice

Nestátní zdravotnické zařízení MEDICA SEVER s.r.o. hledá do ordinací praktického lékaře pro dospělé v Kralupech nad Vltavou kandidáty na pozici všeobecná zdravotní sestra s registrací, případně bez registrace.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, schopnost samostatného rozhodování, flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost
Nabízíme: nadstandardní mzdové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti, podporu dalšího vzdělávání, plný pracovní úvazek (možno i kratší dle dohody)
Benefity: nadstandardní lékařská péče, vzdělávací kurzy, školení
Nabídky včetně profesního životopisu prosím zasílejte na e-mail: eva.maryskova@medicasro.cz, případně volejte na tel. č.: 607 644 969