Svářeč kovů Vysoké Mýto

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dobrovského 74, Vysoké Mýto, Pardubický

Společnost DP WORK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU: Iveco Czech Republic a.s., Dobrovského č.p. 74, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE: budete se podílet na výrobě autobusů
- svařování
- manipulace s plechy a kovem dle metodiky a návodu příslušného u každého pracoviště
- plnění úkolů zadaných mistrem
POŽADUJEME:
- základní svářečský kurz CO2 (možnost obnovy/prodloužení)
- orientace v technické dokumentaci
- spolehlivost, fyzická zdatnost
NABÍZÍME:
- dovolená 25 dní/rok
- ubytování s příspěvkem
- výhodné telefonní tarify
- zřízení bankovního účtu u KB
KONTAKT: Svatošová Veronika Mgr. - telefonicky (8 - 16 hodin), e-mailem nebo osobně: Vraclavská 200 Vysoké Mýto (8 - 16 h)

Kontakt

DP WORK s.r.o.

Mgr. Veronika Svatošová, +420 463 035 456, veronika.svatosova@dpwork.cz, Vraclavská 200, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DP WORK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DP WORK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.