Ošetřovatel koní a skotu Mirotice

Plat: 13 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Mirotice, Jihočeský

Společnost Jan Sadílek s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Chovatelé a ošetřovatelé koní.

Popis pracovní pozice

ciz Pracoviště - katastrální území poblíž obce Lučkovice
Pracovní doba 1 směna ráno od 6- 7:00 hod. - plný úvazek /převážně pondělí - pátek
Činnost je převážně manipulace se zvířaty a údržba elektrických ohrad.

Požadavky: dobrá fyzická kondice, víc než tři roky praxe, práce se skotem, koňmi ( včetně asistence při porodech ) a přípravě píce, řidičský průkaz: B, C, T, certifikace na řezání autogenem, musí umět podkovat sportovní koně, strouhat kopyta a paznehty ve fixační kleci, zodpovědný, pohyblivý, flexibilní, komunikativní

Kontakt na tel. 739 455 810, e-mail: john7@volny.cz nebo osobně na statku v obci Lom - Míreč po předchozí telefonické domluvě.

Kontakt

Jan Sadílek s.r.o.Kontaktní osoba:
Jan Sadílek, +420 739 455 810, john7@volny.cz, Lom.- Míreč

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jan Sadílek s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jan Sadílek s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.