Karosář České Budějovice

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Novohradská 738, České Budějovice, Jihočeský

Společnost Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Karosáři a autoklempíři.

Popis pracovní pozice

PP nejprve na 1 rok, poté na dobu neurčitou
Požadavky: vyučen v oboru, praxe v dané pozici nebo příbuzném oboru min. 5 let, svářečské zkoušky autogen, CO, elektro, nerez, hliník, sváření plastů, ŘP"B" (se zajištěním na sk. D), schopnost samostatné práce, spolehlivost, zodpovědnost
Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, zvláštní odměny, 13. a 14. mzdu, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné jízdné MHD pro zaměstnance a rodinné příslušníky
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, můžete zaslat strukturovaný životopis na kontakty: Dopravní podnik města Č. Budějovice, a.s., personální odd., Novohradská 735/40, 370 33 České Budějovice nebo bouberlova.s@dpmcb.cz
řidičský průkaz sk. D + průkaz profesní způsobilosti řidiče ke sk. D
Nabízíme: stravenky, zvýhodněné jízdné MHD pro i pro rodinné příslušníky, příspěvek na penzjní připojištění, 1 týden dovolené nad rámec ZP
Preferovaný kontat: e-mailem.