Seřizovač/ka Příbram

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Obecnická 283, Příbram, Středočeský

Společnost KARSIT HOLDING, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Pozice: seřizovač/ka
Do výrobního nepřetržitého provozu hledáme seřizovače/čky k seřizování provozních zařízení, robotických pracovišť nebo CNC ohýbacích strojů.
Požadujeme min. SŠ vzdělání s vyučením nebo maturitou ve strojírenském oboru (mechanika, údržba, elektro, seřizování strojů výhodou), případně osvědčení o získání související profesní kvalifikace v oboru strojírenství dle zákona 179/2006 Sb., praxe v oboru vítána (absolventy zaučíme), manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, znalost seřizování CNC strojů nebo rotobotických pracovišť výhodou.
Nabízíme mzdu dle praxe a plnění kvalifikačních požadavků.
Nástup možný ihned. Mzda: od 23 000,- Kč
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní stravování
Kontakt: Brabcová Hana, tel.: 318 428 380, e-mail: hana.brabcova@karsit.cz
Místo výkonu práce: KARSIT HOLDING, s.r.o., Obecnická č.p. 283, Příbram I

Kontakt

KARSIT HOLDING, s.r.o.Kontaktní osoba:
Hana Brabcová, personální pracovnice v Příbrami, +420 318 428 380, hana.brabcova@karsit.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KARSIT HOLDING, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KARSIT HOLDING, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.