Obchodní zástupci pro pardubický kraj Pardubice

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Pardubice, Pardubický

Společnost RIANO Europe, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Životopisy zasílejte na e-mail Petr.Rozehnal@flormarmakeup.cz. Více informací na tel. čísle 725 832 862. Uchazeč bude v rámci svého regionu provádět návštěvy na maloobchodních prodejnách, kde bude zodpovědný za daný kosmetický sortiment.
Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, dovolená navíc, sick day, služební automobil, mobilní telefon, PC, 13. plat,příspěvek na penzijní připojištění. Pracoviště: Pardubický kraj.

Kontakt

RIANO Europe, s.r.o.Kontaktní osoba:
Petr Rozehnal, +420 725 832 862, Petr.Rozehnal@flormarmakeup.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RIANO Europe, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RIANO Europe, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.