Elektronici - servisní technici Vsetín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jiráskova 1326, Vsetín, Zlínský

Společnost ALSYMON, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní technici elektronici.

Popis pracovní pozice

ELEKTRONICI - SERVISNÍ TECHNICI
POŽADUJEME: ŘP-B, vyhl. 50/78 Sb., praxe v elektrotechnice a opravárenství obráběcích strojů (obor NC a CNC stroje, IT - výhodou), znalost práce na PC, aktivní znalost AJ/NJ výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: diagnostika a opravy elektrických zařízení (obráběcí stroje, NC a CNC stroje), modernizace elektrických zařízení (návrhy řešení, programování PLC).
NABÍZÍME: možnost profesního a odborného růstu, perspektivní a zajímavá práce, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek stravné.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 603 486 739 nebo e-mailem: alsymon@alsymon.cz.
ov. 3.12.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

ALSYMON, s.r.o.Kontaktní osoba:
Milan Mareček, +420 603 486 739, alsymon@alsymon.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ALSYMON, s.r.o. (IČO 25360116), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.