Lektor kvalifikačních, rekvalifikačních kurzů odborný v sociální oblast

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Spirála Turnov s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři dalšího vzdělávání.

Popis pracovní pozice


Hledáme zkušené lektory v sociální oblasti, kteří mají praxi ve školeních v sociálních zařízeních (domy s pečovatelskou službou, azylové domy, nízkoprahová zařízení apod...),výhodou je tedy především praxe v lektorování.

Kontakt

Spirála Turnov s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Tomáš Hájek, jednatel, +420 602 209 626, hajek@spiralaturnov.eu, Bělá 108, Mírová pod Kozákovem, 511 01 Turnov 1

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Spirála Turnov s.r.o. (IČ 28829069), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.