Ostraha/detektiv v obchodním řetězci Nýřany

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Nýřany, Plzeňský

Společnost CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce - Nýřany, Benešova třída

Způsob prvního kontaktu: e-mailem (nechodit na pracoviště)

Pracovní doba: turnusové služby - pondělí - neděle (denní služby cca v době od 6:30 do 20:00 hod.)
detektiv v obchodním řetězci, prevence proti krádežím

Požadujeme:
- výpis z TR
- reprezentativní a příjemné vystupování
- pečlivost, spolehlivost, flexibilita
- aktivní přístup k práci
- praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
- možnost hrazeného ubytování
- zázemí silné a stabilní společnosti
- možnost dalšího vzdělávání
- práci v příjemném a přátelském prostředí
- profesionální zaškolení
- nástup dle dohody (HPP/DPP)

HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Kontakt

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.

Lucia Moravanská, +420 739 485 851, personalista.praha@centr.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.