Hotelový/á rečepní Branná

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 60, Branná, Olomoucký

Společnost Relax centrum Kolštejn, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních.

Popis pracovní pozice

Znalost práce na PC - word, excel, internet.
Znalost hotelového rezervačního systému Hotel Time velkou výhodou.
Základní znalost cizích jazyků.
Trestní bezúhonnost.
Zaměstnanecké výhody: celodenní strava a ubytování zdarma. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě, kontaktní osoba: František Szabados, Soňa Demešová, 736 632 032, 702 072 034, reditel@kolstejn.cz, provozni@kolstejn.cz.

Kontakt

Relax centrum Kolštejn, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. František Szabados, ředitel, +420 736 632 032, reditel@kolstejn.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Relax centrum Kolštejn, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Relax centrum Kolštejn, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.