Manipulant výroby - 20.500-21.000,-Kč/měs. Vyškov Brno

Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí. Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít. Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Plat: 21 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před rokem
Aktualizováno před rokem

práce na dohodu o pracovní činnosti práce PO-PA - 8 hodinové směny - ranní, odpolední, noční možnost výběru směn Mzda 127,-Kč/hod. Pohovor spojený s prohlídkou pracoviště výkonnostní bonus 0 – 8% z měsíční hrubé mzdy bez příplatků

Popis pracovní pozice

Pro významnou společnost ve Vyškově hledáme manipulanty do výroby!

třísměnný provoz PO-PÁ - 8 hodinové směny( 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
možnost výběru směn

příprava materiálu ke zpracování
jednoduchá manuální práce se dřevem
povrchové úpravy parket
vizuální kontrola hotových produktů

Zaměstnanecké výhody, benefity

dohoda o pracovní činnosti
mzda 127,-Kč/hod. !!!
volné víkendy

Kontakt

Work Service Czech s.r.o.

Kontaktní osoba:
Veronika Sukova

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Work Service Czech s.r.o. (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.