Projekt manažer - infrastruktura vysočina Havlíčkův Brod

Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Strojírenská 81, Havlíčkův Brod, Vysočina

Společnost Eltico s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní stavební technici.

Popis pracovní pozice

- práce na zakázkách infrastruktury a zemních prací s působností převážně na Vysočině (víkendy volné)
- VŠ/SŠ vzdělání stavebního zaměření, zkušenosti v oboru zemní práce, dopravní stavby, inženýrských sítí, výborné organizační schopnosti, zkušenosti s vedením týmu, samostatnost, praxe min. 5 let, čistý trestní rejstřík
- řízení svěřených zakázek střediska zemních prací, zodpovědnost za splnění ekonomického plánu zakázky, za zajištění prací ve shodě se schválenou projektovou dokumentací, za kvalitu prováděných prací, za shodu se schváleným harmonogramem, organizace použité techniky, organizace výběrových řízení subdodavatelů (ve spolupráci s TPV), aktivní komunikace se zákazníkem
- prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Kontakt

Eltico s.r.o.

Kontaktní osoba:
Šárka Ichová, +420 777 317 447, sarka.ichova@eltico.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Eltico s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Eltico s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.