Stavební technici - stavbyvedoucí Nový Jičín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Svatopluka Čecha 2088, Nový Jičín, Moravskoslezský

Společnost NOSTA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici.

Popis pracovní pozice

z: 28.7.2017 a: 21.11.2018
Požadavky: SŠ/VŠ stavebního zaměření, smysl pro technický detail, znalost čtení výkresové dokumentace, uživatelská znalost na PC (Word, Excel, Outlook…), znalost programu KROS, CALIDA, RTS výhodou. Preferujeme stavbyvedoucího s autorizací v oboru pozemní, nebo dopravní stavby.
Nástupní mzda 24.000 Kč - 30.000 Kč v závislosti na praxi a odborné kvalifikaci + prémie (po zkušební době), dále dle výkonnosti a vzájemné dohody.
Pracovní náplň: Bezprostředně řídí a koordinuje všechny pracovní procesy a technologické postupy na stavbách.
Odpovídá zejména za: řízení pracovníků (dělníků) na stavbě včetně evidence docházky a výkazu prací pro výpočet mezd, řízení a koordinaci smluvně zajištěných subdodávek, kvalitu a termín plnění jednotlivých staveb, realizaci staveb dle projektové dokumentace, bezpečnost práce na stavbách, zásobování staveb stavebním materiálem, vedení dokumentace staveb, zpracování soupisů provedených prací, fakturace na stavbě, sledování ekonomiky staveb.
Pracoviště: Nový Jičín a stavby prováděné společností NOSTA, s.r.o. Nástup možný dohodou.
Zaměstnanecké výhody: Pět týdnů dovolené, stravenky, zaměstnání ve stabilní společnosti, ostatní firemní výhody a benefity.
Kontakt: osobně na adrese firmy ve dnech PO - PÁ v době od 07:00 do 16.00 hodin, Bayerová Lenka, vedoucí personálního útvaru, telefon: 556 767 360, 602 762 063, e-mail: bayerova@nosta.cz