Pojišťovací agenti (vhodné i pro ozp) Frýdek-Místek

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zámecké nám. 49, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost Mgr. Petr Brzeska hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách.

Popis pracovní pozice

A11 a:12/10/2018 (VHODNÉ I PRO OZP)
Hledám pracovníka pro nově otevřenou pobočku Generali Pojišťovny, a.s. ve Frýdku - Místku.
Požadujeme:
- trestní bezúhonnost, reprezentativní vystupování, komunikativnost a spolehlivost
Náplň práce:
- péče o stávající klienty, nové klienty a následný servis, služba na přepážce oblastní kanceláře, vedení obchodních jednání s tím spojená administrativa, vzdělávání
Nabízíme:
- podpora nováčka až 170 000 Kč za rok ve vedlejších odměnách první dva roky, bohatý systém benefitů, vzdělávání zdarma, možnost výhodného operativního leasingu na fleetové vozy pro zaměstnance Generali Pojišťovna a.s
Zájemci zasílejte svůj strukturovaný životopis na výše uvedený email.

Kontakt

Mgr. Petr Brzeska

Kontaktní osoba:
Mgr. Petr Brzeska, petr.brzeska@generali.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mgr. Petr Brzeska (IČO 45201901), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.