Balič výrobků, lepení krabic, etiketování Brno

Personální agentura HOFMANN-WIZARD byla založena v r. 1993 v Plzni pod názvem WIZARD. Povolení ke zprostředkování zaměstnání obdržel WIZARD od Ministerstva práce a sociálních věcí v r. 1994. Firma Wizard se vedle českých firem starala především o mezinárodní firmy, které se usídlily v západních Čechách. Samozřejmě že německé firmy zde oslovují většinu mezinárodních zákazníků. Pro tyto firmy zde HOFMANN-WIZARD velmi úspěšně zprostředkoval nejen pracovní místa pro kvalifikovanou administrativu, ale především vyšší a střední manažerské pozice. Nejvíce obsazované pozice pro výrobní společnosti byly pozice pro řízení a zajištění výroby (vedoucí výroby, vedoucí řízení kvality a logistiky), dále ekonomické pozice (finanční ředitel, controlling, hlavní účetní), administrativa (asistentka, sekretářka, recepční). Od června 2005 patří firma Wizard s.r.o. jako Hofmann-Wizard s.r.o. k firemní skupině I. K. Hofmann GmbH, Hofmann Personál-Leasing, se sídlem v Norimberku

Plat: 13 600 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 12 měsíci

Balení výrobků do krabic

Popis pracovní pozice

Náplň práce:

Vkládání montážních sad a návodů
Lepení krabic
Opatření krabice etiketou
Příprava k expedici

Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže, jelikož se jedná o práci s těžšími břemeny.

Místo pracoviště: Vyškov

Požadujeme:

Manuální zručnost
Spolehlivost
Fyzická zdatnost - práce je svým charakterem spíše vhodnější pro muže
Ochota pracovat ve dvou až třísměnném provozu - standardně se jedná o dvousměnný provoz
Předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

13.600 Kč nástupní mzda, po zaučení (nejpozději! od dalšího měsíce) 17.600,- Kč
Dotovanou stravu (obědy a večeře za 20 Kč)
Noční příplatky až 3200Kč
Bonus za ne absenci, půlroční bonus, roční bonus
Příjemné a čisté pracovní prostředí
Občerstvení na pracovišti
Výuku anglického jazyka
Kulturní a sportovní aktivity
Příměstské tábory pro děti zaměstnanců
Slevy na firemní výrobky
Přijetí rovnou do kmenového stavu

Kontakt

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Jana Stockertová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Hofmann Personal (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.