Dojič/ka Všechovice

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 50, Všechovice, Olomoucký

Společnost Záhoran, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v živočišné výrobě.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
fyzickou zdatnost

Nabízíme:
stravenky; možnost mimořádné prémie.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Marton Krůpa:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: zahoran@renofarmy.cz;
- telefonicky (Po - Pá od 7,00 do 15,00 hod.) na čísle 773 330 414;
- osobně (Po - Pá 7,00 - 10,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: Záhoran, a.s., Všechovice č.p. 50, 753 53 Všechovice