Hlavní účetní Praha

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Údolní 219, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Ecometal, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní.

Popis pracovní pozice

Kompletní zpracování firemního účetnictví, skladové hospodářství, evidence plátce DPH, zpracování mzdové evidence, podávání veškerých přiznání a hlášení atd.
Samostatné jednání na úřadech, spolupráce s daňovým poradcem.
Účetní programy dle dohody a zkušeností.
Prosíme o zaslání životopisu s přehledem praxe na kontaktní e-mail.
Nástup od 1.10.2017 nebo podle dohody
Výhody:
25 dnů dovolená, práce z domova dle dohody, mob. telefon, notebook

Kontakt

Ecometal, s.r.o.

Ing. Jaroslav Fiala, fiala@ecometal.cz, Kostelecká 879/59, Čakovice, 196 00 Praha 96

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ecometal, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ecometal, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.