Obsluha strojů a zařízení Košice

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 235, Košice, Jihočeský

Společnost ESW Bohemia k.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští kovodělníci.

Popis pracovní pozice

Nabízíme: zázemí stabilní a stále se rozvíjející firmy, manuální práce v menším pracovním kolektivu - zakládání dílů do automatů, lisů a jejich kontrola (díly pro automobilový průmysl). Požadujeme: pracovitost, pečlivost, dodržování pracovní morálky. Nabízíme: individuální přístup, zaškolení zkušenými kolegy, možnost osobního a profesionálního růstu formou firemního vzdělávání, výkonnostní prémie, docházkovou prémii, pololetní prémie, příplatky nad rámec zákoníku práce.
Výhody: příspěvek na dopravu, stravování/stravenky zdarma, příspěvek na důchodové spoření, příspěvek na volný čas - zdraví, sport, zábava, firemní akce). Kontakt: mailem, tel. 8:00-15:00.

Kontakt

ESW Bohemia k.s.Kontaktní osoba:
Daniela Korešová, personální odd., +420 381 470 218,724 989 435, koresova@esw-bohemia.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ESW Bohemia k.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ESW Bohemia k.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.