Brusiči kovů (převážně ruční) Šenov u Nového Jičína

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dukelská 102, Šenov u Nového Jičína, Moravskoslezský

Společnost SDpeople s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Brusiči nástrojů a kovů.

Popis pracovní pozice

z: 8.8.2017 a: 2.11.2017 PRACOVIŠTĚ - ŠENOV U NOVÉHO JIČÍNA
Brusiči kovů
Popis pracovní nabídky:
- Broušení kovových výrobků pro vojenský průmysl
Požadujeme:
- manuální zručnost
- praxe na této pozici
- dobrý fyzický a zdravotní stav
- spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
Nabízíme:
- zázemí ve stabilní a perspektivní společnosti
- práci ve vstřícném a přátelském kolektivu spolupracovníků
Jiná sdělení:
V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: david.subert@sdpeople.cz nebo mne kontaktujte na tel.:
725 813 533, nástup možný ihned.