Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zlechov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 517, Zlechov, Zlínský

Společnost Leoš Churý hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, práce po celé ČR, ŘP "B" výhodou, cesta a ubytování proplaceno, stravenky, kontakt pouze e-mailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Leoš ChurýKontaktní osoba:
Leoš Churý, leoschury@gmail.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Leoš Churý (IČO 06235638), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.