Programátoři počítačových aplikací specialisté Praha

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Karolinská 654, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Acamar Outsourcing Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na 90 dní
Místo výkonu práce: Karolinská 654/2, Praha 8
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu gabriel@czechrelocate.cz
Zájemci s doporučenkou nechť zašlou SMS (774 167 469), budou obratem kontaktováni, aby byl domluven termín schůzky.
Kontaktní osoba: pan Gabriel Otřísal
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadavky: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího výhodou, VŠ vzdělání na úrovni bakalář v oblasti matematika/informatika.

Kontakt

Acamar Outsourcing Services s.r.o.

Kontaktní osoba:
Gabriel Otřísal, gabriel@czechrelocate.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Acamar Outsourcing Services s.r.o. (IČO 28960602), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.