číšník / servírka Choceň

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pernerova 80, Choceň, Pardubický

Společnost JACHTA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Restaurace Jachta, Pernerova č.p. 80, 565 01 Choceň 1
NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha hostů restaurace a práce s tím spojené
POŽADUJEME:
- spolehlivou osobnost se zájmem o stálou práci v restauraci
- vyučení v oboru je výhodou, ale není podmínkou
- praxe v oboru minimálně 1 rok (nabízíme možnost zaučení)
- zápal pro danou profesi, pracovitost, loajalitu, nekonfliktnost
- pozitivní přístup k hostům
- AJ na komunikativní úrovni je výhodou
- zájem o sebevzdělání v oboru
NABÍZÍME:
- zajímavou práci, příjemné pracovní prostředí
- možnost kariérního růstu v rámci řetězce restaurací
- výborné platové ohodnocení s motivační složkou mzdy dle odbornosti a pracovního nasazení
- stravování za zvýhodněnou cenu
- systém zaměstnaneckých benefitů
- práce v turnusech
- zázemí ekonomicky silné firmy
KONTAKT:
V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na emailovou adresu: jachta@lit.cz

Kontakt

JACHTA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Zuzana Nečasová, jachta@lit.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JACHTA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JACHTA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.