Logistik/-čka Olomouc

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Krapkova 1159, Olomouc, Olomoucký

Společnost FEE Transport s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti logistiky.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Krapkova č.p. 1159/3, Olomouc.
LOGISTIK/-ČKA
- PP na dobu neurčitou
- Požadujeme: chuť pracovat, energičnost, loajálnost, komunikační dovednosti, 1 rok praxe v oboru výhodou, jazykové znalosti v podobě AJ, NJ výhodou.
- Nabízíme: nadstandartní platové ohodnocení, práce ve velmi pěkném prostředí, možnost manažerského růstu.
- Benefity: příspěvek na stravování, 13. plat, 14. plat, firemní akce, wellness, věrnostní prémie, jazykové kurzy, dovolená navíc, permanentka na volnočasové aktivity.
- V případě zájmu své životopisy zasílejte POUZE na e-mail: personalistika@logex.cz.